חיות מחמד מאתגרות

יש לא מעט חיות מחמד שאנשים אוהבים לגדל והן לאו דווקא חתול או כלב. דגים נחשבים לפשוטים שבהם אם לא משקיעים באקווריום ממש מקצועי אבל יש גם חיות שילדים אוהבים במיוחד והמבוגרים צריכים לסייע להם לגדל אותם בדרך הטובה ביותר בעזרת ציוד מיוחד. כשלא יודעים היכן לקנות כל מה שנחוץ לחיות כמו ארנבים או שרקנים, אפשר למצוא את כל המומחים בחנות כמו אנימל שופ בכפר סבא, שבה יועצים מומחים מסייעים לכם לצייד את הבית בכל מה שנדרש כדי לגדל ארנבים גם בדירה וגם בחצר. יש אפשרות כזאת אם עושים את זה נכון וקונים את הכלוב שמאפשר זאת וגם את שאר המוצרים הנלווים.

לגדל ארנבים בכיף

כל הורה מכיר את זה שהילדים מתעקשים על החיות הקטנות האלה וכיצד צריך להחזיק אותן בכלוב כדי שלא יתפזרו בחצר או בבית. זה בדיוק המקום לקנות את הציוד והמתקנים שנחוצים לכם על מנת לגדל ארנב בכיף יחד עם הילדים וללמד אותם על הטבע ועל בעלי חיים וכיצד הם חיים ומעדיפים את המזון שלהם. בסך הכל, לא צריך הרבה יותר מכשר גדר שמשמשת כלוב והיא מגדרת את אזור המחיה של הארנבונים הקטנים. שם תוכלו לראות אותם גדלים ומתפתחים ולרפד את השטח באספסת מיוחד ובכל מה שהם צריכים כדי להרגיש כמו בטבע. מלבד מצע מתאים, תוכלו למצוא גם מזון באנימל שופ לארנב, ולהתאים לו את התזונה הנכונה לו כדי שיקבל כל מה שהוא צריך.

מצע וטיפול בארנבים

ארנבים זקוקים למצע ולכן תוכלו למצוא בחנות זו את האספסת והחציר שהם מחפשים בדרך כלל בטבע, וכעת זה מוגש לכם בשקים נוחים לשימוש ולפיזור. אין דבר נחמד יותר מאשר לתת לילדים לטפל בארנבים בכל התכשירים שמצאתם באנימל שופ, ולהשתמש בשמפו מיוחד ובתכשיר נגד מזיקים שונים כדי לוודא שהכל יישאר היגייני. הילדים יוכלו להחליף את החציר ולתת לארנבים לשחק במשחקים המיוחדים להם כמו שרוול שמיועד להסתתרות, או בית קטן שבהם יוכלו למצוא פרטיות. מלבד זאת, תמצאו מזון מיוחד ואיכותי ששומר על בריאות הארנבים ומזין אותם היטב.

איך לפנק את החברים על ארבע שלנו?

בעלי החיים מזמן כבר לא משמשים לנו בתור נושאי מזחלה, כלי תחבורה עיקרי או משהו סתמי – הם הפכו להיות במרוצת עשרות השנים האחרונות כבני

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

איך לפנק את החברים על ארבע שלנו?

בעלי החיים מזמן כבר לא משמשים לנו בתור נושאי מזחלה, כלי תחבורה עיקרי או משהו סתמי – הם הפכו להיות במרוצת עשרות השנים האחרונות כבני