איך לפנק את החברים על ארבע שלנו?

בעלי החיים מזמן כבר לא משמשים לנו בתור נושאי מזחלה, כלי תחבורה עיקרי או משהו סתמי – הם הפכו להיות במרוצת עשרות השנים האחרונות כבני בית לכל דבר ועניין. עשרות מיליוני משפחות בכל רחבי העולם מאמצות לחיקם בעלי חיים כגון כלבים, חתולים, מכרסמים, תוכיים ועוד מגוון בעלי חיים שונים ומשונים. כיאה לבן בית, גם את בעלי החיים צריך לטפח, להאכיל, לשמור ולדאוג לכל צרכיהם. היום התודעה לגבי דאגה לחיות מחמד נמצאת בשיא של כל הזמנים, ובהתאם לכם נפתחים עוד ועוד חנויות ועסקים שונים למכירת ציוד לבעלי החיים השונים.

צריכים אוכל לחתולי רחוב ירושלים? רוצים לקנות מיטות לכלב בירושלים? הזמינו כבר עכשיו את כל הציוד הנחוץ לכם למען החברים הכי טובים של האדם!

 

כל היתרונות של גידול בעלי חיים בבית

מחקרים רבים נעשו על אנשים שמאמצים בביתם בעלי חיים, בעיקר כלבים וחתולים. בעלי חיים אלו ניכרים ברמת אינטליגנציה גבוהה למדי, הבנה של תחושות ורגשות הבעלים האנושי שלהם, וכמובן תורמים את חלקם בבית בדרכים שונות ומשונות. מלבד היותם זנים של כלבים שונים משמשים בתור כלבי שמירה ואבטחה, הם משחקים ומשתעשעים עם הילדים שלנו. כלבים מסבים לנו אושר עילאי בכל רגע שאנחנו חוזרים הביתה מהעבודה או מטיול ארוך. חתולים לעומת זאת מביעים אהבה והכרת טובה בדרכים המיוחדות להם, מלבד היותם מדבירים טבעיים של מזיקים שונים כגון חולדות ועכברים.

כך או כך, מחקרים מראים שבסך הכללי אנשים שמגדלים בעלי חיים או גידלו בעבר חיות מחמד, חיים באיכות חיים טובה יותר, בעלי הרגשה כללית טובה ובריאה יותר, לחץ הדם שלהם נמוך והם מעידים על שמחה ושלווה פנימית אמיתית. רק מי שמגדל בעלי חיים וממש נכנס לתחום הזה, יכול להעיד על השינויים לטובה שזה השפיע עליו ועל בני ביתו.

 

לגדל בעלי חיים זה לא משחק – השקיעו בהם בצורה בלתי מתפשרת!

עם כל הכיף והאושר שזה יכול להסב לנו בני האדם, גידול וטיפוח בעלי חיים כרוך בהמון אחריות, דאגה וכמובן הוצאות שוטפות שונות. בראש ובראשונה מדובר באחריות של טיפול בעוד בן משפחה. אתם מכניסים יצור חי לבית, יש לו צרכים שונים. הוא צריך לאכול, לשתות, לשחק, לעשות צרכים, לישון ועוד. חשובה מאוד אספקה סדירה של מזון וציוד חיוני לתפקודו התקין של בעל החיים על מנת שהוא יחווה חיים טובים ומאושרים. כמה הכלב שלכם אוכל ביום? הזמינו מראש כמויות של מזון מתאים לזן הספציפי שלו. יש לתוכי שלכם כלוב מספיק גדול שהוא יוכל לפרוס את הכנפיים ולהתרווח? וודאו זאת.

הכלב שלכם לא אמור לישון על ריצפה קרה רק כי הוא לא בן אדם. יש מיטות לכלב בירושלים משלל סוגים שבטוח שתמצאו משהו שיתאים לגודל ולנוחות שלו. רוצים לפנק את חתולי הרחוב המסכנים שדרים סמוך לשכונה שלכם? הזמינו אוכל לחתולי רחוב ירושלים ותרגישו טוב על הנשמה.

 

איך להיערך לשינויים הצפויים בחייכם עם הכנסה של בעל חיים לבית

דבר ראשון עוד זמן מה לפני שאתם מכניסים כלב, חתול או כל חיית מחמד הביתה, נסו לדמיין את סדר היום יום שלכם, מתי שאתם תצטרכו להיות בבית ומתי שתהיו בחוץ בעבודה או כל סידור אחר. חשבו איך להתאים את החדרים או האביזרים השונים בבית כך שיתאימו גם לשהייה של אותו בעל חיים ספציפי, כך ששגרת היום יום שלכם תישמר בצורה תקינה עד כמה שניתן. וודאו כי זה לא יגביל את חופש התנועה שלכם במיוחד אם יש לכם עבודה או מסלול קריירה תובעני מדי.

מה חשוב לדעת על בחירת אוכל לכלבים?

חשוב לבחור את המזון הנכון לכלבים. חשוב לדעת במה אתה מאכיל את חיית המחמד שלך, אילו חומרים מזינים נחוצים, וכמה מהם הם צריכים לקבל. ישנם

חיות מחמד מאתגרות

יש לא מעט חיות מחמד שאנשים אוהבים לגדל והן לאו דווקא חתול או כלב. דגים נחשבים לפשוטים שבהם אם לא משקיעים באקווריום ממש מקצועי אבל

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

מה חשוב לדעת על בחירת אוכל לכלבים?

חשוב לבחור את המזון הנכון לכלבים. חשוב לדעת במה אתה מאכיל את חיית המחמד שלך, אילו חומרים מזינים נחוצים, וכמה מהם הם צריכים לקבל. ישנם

חיות מחמד מאתגרות

יש לא מעט חיות מחמד שאנשים אוהבים לגדל והן לאו דווקא חתול או כלב. דגים נחשבים לפשוטים שבהם אם לא משקיעים באקווריום ממש מקצועי אבל